İsim:

Email: *

Mesaj: *

İsim:

Email: *

Mesaj: *

16 Kasım 2014 Pazar

Milloow Gift

Milloow Gift, yani tasarım aşkı...
                  
Online hediye dükkanlarını gezerken Milloow Gift 'e rastladım ve yaptıkları hediye tasarımlarını çok beğendim. Özellikle yakın zamanda tasarımına başladığı, çocuklarınızın yaptığı resimleri oyuncağa dönüştürmesi girişimine bayıldım..

Araştırmaya başladım kim bu Milloow Gift, nerede faaliyet gösteriyor diye.. Böylece Aslı Ceren Gazi'ye yani, tasarımcısına ulaştım. Kendisi resim öğretmeni ve resim bölümünde yüksek lisans öğrencisi. Tüm samimiyeti ile sorularımı cevapladı. Tasarıma duyduğu aşkı ve Milloow Gift'i anlattı bizler için."Milloow Gift 2014 yılında İzmir'de kurulmuş el yapımı ürünlerin tasarlandığı, kişiye özel siparişlerin alındığı bir hediye tasarım atölyesi. kuruluşundaki en büyük amaç çarşı pazar dolaşıp "bu değil,bu hiç değil":)  dediğimiz anlardan yola çıkarak onlar için en değerli ve en güzel armağanı nasıl bulabilirim fikrinden doğmuştur. Bu da kişiye özel tasarım, yani istenilen fikri somut hale getirmektir. Kısacası masaldaki kahramanı somutlaştırıyoruz. Bunu somutlaştırırken de tabi ki en değerli şeyi "el emeği göz nurunu akademik eğitimimizle harmanlayarak" kullanıyoruz. Böylece sıradan, kendini tekrar eden herşeyden uzaklaşıyoruz. Her ürün aynı şekilde tasarlansa bile asla birbirinin aynısı olmuyor.El emeğinin ve tekniğin doğasından kaynaklı bir farklılık oluşuyor ve ben en çok bu özelliğini seviyorum kendine has oluşunu.."
-Peki, neler üretiyor Milloow Gift?

Özel günler ve günlük kullanım için süslemeler yapıyoruz.Kişiye özel tasarlanan tepsiler en çok siparis alan ürünümüz mesela.

Nişan, bebek,düğün için özel tasarım hediyelikler ve anı kutuları tasarlıyoruz.

Kişinin istediği temada seramik ve taş bibloları 

Çizgi film karakterleri bibloları, magnetler

Dekoratif tabaklar, kahve ve çay kupası

Siparis üzerine yağlı boya, karakalem resimler (İzmir içinde ev ve iş yerlerinde dekoratif  duvar resimleri yapıyoruz )

ve Sevimli mutfak kavonozları ve mutfak önlükleri  üretiyoruz.                                             Sevgilerle...  

                                         "Milloow Gift "      

                                         Aslı Ceren Gazi    

Dükkanımızla tanışmak için;

milloowgift.sopsy.com
facebook /milloow gift
millowwdesign@gmail.comHiç yorum yok:

Yorum Gönder