İsim:

Email: *

Mesaj: *

İsim:

Email: *

Mesaj: *

30 Haziran 2014 Pazartesi

Bebeğinizin Ayaklarına Önem Verin!

Çocuklar ilk yürümeye başlarken, seçilen çocuk ayakkabılarının ayak gelişimine uygun olması çok önemli.  Yetişkin yaşlarda yaşanan bel, sırt ve ayak problemlerinin çoğunlukla çocukluk dönemlerinde kullanılan yanlış ayakkabı tercihinden kaynaklandığı artık kanıtlanmış durumda. Bu yaşanan sorunların önüne geçmek için 1919 yılından bu zamana Amerika’nın en köklü, sağlıklı çocuk ayakkabı markası olan Stride Rite, çocuk ayak gelişiminin nasıl olduğu ile ilgili kazandığı deneyimlerle; Yürüme Öncesi, İlk Adım ve Özgür Adımlar olmak üzere farklı yaş gruplarındaki çocukların ayak gelişimlerine uygun modeller üretiyor.TakaTuka.com adresi üzerinden online satın alınabilen Stride Rite ayakkabı modellerinde, kullanılan her bir parça 30-40 arası testten geçirilerek çocuğunuzun ayağına mükemmel uyum sağlıyor.
Stride Rite İlk Adım ayakkabıları için geliştirdiği Soft Motion (Yumuşak Taban) Teknolojisi ile düşmeyi ve tökezlemeyi en aza indirirken, büyük çocuklar için geliştirilen Sensory Response Technology™ (Algı Topları Teknolojisi) ile ayağı destekleyerek güvenli adımlar atmasına yardımcı oluyor.Stride Rite ürettiği çocuk ayakkabılarında, anatomik tasarımının yanında eğlenceli karakterleri ile de dikkat çekiyor. Iron Man, Spider Man, Captain America gibi dünyaca ünlü Marvel süper kahramanlarının yanı sıra; Disney’in en ünlü prensesleri, Cinderella, Rapunzel ve Deniz Kızı Ariel tasarımlarına sahip çocuk ayakkabılarıyla, eğlenceyi sağlıklı adımlarla buluşturuyor.
Stride Rite’ın Marvel kahramanlarıyla donattığı X-celeRacers serisi eğlenceli ayakkabılarıyla, çocuğunuzun hayal dünyasına zenginlik katacak.
Kızınızı masallar dünyasına konuk edecek,  “Stride Rite Wish Lights” ayakkabıları ise adeta sihirli. Disney prensesleri ile bezeli Wish Lights çocuk ayakkabılarının ışığı her 2000 adımda bir, beyazdan pembeye dönerek prensesinize dilek tutmayı hatırlatıyor.TakaTuka.com, geniş ürün yelpazesi, aynı gün kargo, 30 gün iade-değişim garantisi ve ücretsiz kargo avantajı ile sadece çocuklar için değil, yetişkinler için de avantajlarla dolu bir online alışveriş sitesi.

Sosyal medyayı oldukça aktif kullanan TakaTuka.com’un, düzenlediği kampanya ve etkinlikler hakkındaki bilgilere Facebook, Twitter ve Instagram adreslerinden de ulaşabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder