İsim:

Email: *

Mesaj: *

İsim:

Email: *

Mesaj: *

7 Mart 2014 Cuma

Online Alışverişte Zamandan Tasarruf Etmek İstemez Misiniz ?!

Online alışverişi tercih edenlerden misiniz ?

Öyleyse okumaya devam : )
Size Kampanyon.com'dan bahsetmek isterim;Kampanyon.com online alışveriş konusunda tüketiciye  kolaylık sağlayacağını garanti eden bir alışveriş sitesi. Site, satış yapan bir site değil ! Özelliği tamamen alışveriş sitelerinden bağımsız olması ve bir alışveriş kataloğu gibi tüketiciye aradığı ürünün o esnada güvenilir online alışveriş sitelerinin hangilerinde, hangi fiyatla ve en önemlisi de hali hazırda olan hangi kampanyalarla sunulduğunu kişiye göstermesi. Yani objektif bir göz gibi fikirler vermesi.Site bize bu fikirleri verirken, zamandan çok büyük tasarruf etmemizi sağlıyor.

Özellikle aradığınız bir ürün varsa, arama motorundan kolaylıkla ulaşabiliyorsunuz! Favorilerinizdeki tüm alışveriş sitelerinizi silin ve Kampanyon.com'u ekleyin bence: ) Yoğunluktan, zamanla yarıştığımızdan ve malum çalışınca bazen kolay ulaşamayabiliyoruz ihtiyaçlarımıza, Melis için aldığım birçok şeyi internetten tabii ki güvendiğim sitelerden alabiliyorum, aynı şekilde kendim ve eşim için de..

Sitenin tüketiciye sağladığı en önemli fayda ise indirim kuponları. Online alışveriş sitelerinin sadece Kampanyon.com a sağladıkları indirim kuponları ile kişi alacağı ürüne Kampanyon.com aracılığı ile yönlendiğinde bu indirim kuponlarından faydalanabiliyor.

Kampanyon.com tüketiciye bildiği, alışveriş yaptığı büyük online alışveriş sitelerini fırsatlarla sunmasının yanında, bilmediği, hiç duymadığı güvenilir alışveriş sitelerini de öğrenme imkanı veriyor. Kurcalarken hiç bilmediğim birkaç alışveriş sitesini de öğrenmiş oldum.. Güvenilir sözcüğünün altını çizmek yerinde olacaktır. Kampanyon.com un kişiye sunduğu sitelerin tümü online alışveriş açısından tamamen güvenilir siteler. Kampanyon.com un bir diğer artısı ise ünlü markaların Türkiye mağazalarında bulamayacağımız ürünlerini, bu ürünlerin satışını yapan online alışveriş siteleriyle bize sunması ve bu durumun yurtdışından alışveriş yapmak istemeyen kişilere büyük kolaylık sağlaması. 

Sonuç olarak bu site bizi ürün bulma angaryasından kurtarmayı başarıyor, seçme ve karar verme işini zevkle yapmamızı sağlıyor.

Hazır bahar da geliyorken, renkli giyinmeyi seven biri olarak direk elbise katagorisine ilişti gözüm ve ilk gözüme çarpan bir-iki fotoğrafı sizlerle de paylaşayım dedim;)Facebook ve Twitter hesaplarından yenilikleri takip edebilirsiniz.

Sevgiler..

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder