İsim:

Email: *

Mesaj: *

İsim:

Email: *

Mesaj: *

29 Mart 2016 Salı

Aloe Vera Nedir ? LR ve Aloe VeraBox Set

Kozmetik sektöründe oldukça sık bir şekilde adını duyduğunuz Aloe Vera bitkisinden bahsetmek istiyorum sizlere.

Aloe Vera bitkisinin kozmetik ve de sağlık alanında sıklıkla kullanılmasının nedeni, bu bitkinin oldukça faydalı etkilere sahip olması..

Faydaları kanıtlandığından dolayı, tıbbi amaçlarla bu bitkiden faydalanılmakta.

En çok kullanılan bitki türü ise “Aloe Barbadensis Miller”. Aşağıda masamda bulunan, görselini paylaştığım bitki yani ve yaprakları büyüyüp kırıldığından içerisinden çıkan jelde 20 çeşit minerak mevcut.


Faydaları sonsuz diyebilirim, aşağıda hangi rahatsızlıklara faydası olduğunu sıraladım..

1- Yara, yanık, çarpma, vurma, burkulma, morarma : Sprey, konsantre ve propolis bu sırayla istenen ve ihtiyaç duyulan sıklıkta kullanılır.

2- Kaşıntı, sinek ısırması, cilt alerjisi : Sprey ve konsantre yeterli, istenen sıklıkta kasintiyi gidermek icin kullanilir.

3- Nasırlarda, topuk çatlaklarında : Gece yatmadan önce sprey, konsantre ve propolis sırasıyla nasırlı ya da çatlak bulunan topuk bölgesine uygulanıp sonra çorap giyilerek yatılır.

4- Uçuklarda : Propolis krem uçuklu bölgeye sıkça sürülür, özellikle uçuk çıkacağını hissettiğinizde uygularsanız çıkmadan söndürebilirsiniz.

5- Hemoroid : Konsantre jel aluminyum folyoya sıkılır ve fitil seklinde rulo yapılıp buzlukta dondurulur ve sonra fitil olarak kullanılır.

6- Cilt lekeleri, sivilce izleri, güneş ve hamilelik lekeleri : Sprey ve konsantre yalnızca geceleri bu sirayla surulup yatilir.

7- Ayak mantarı, tırnak mantarı : Microsilver ayak kremi öncesinde Sprey kullanılır.

8- Hafif egzamalarda : Propolis krem çok iyileştiricidir. Özellikle eller su ve sabunla ya da soğukla temas ettikten sonra propolisli kremi kullanmak çok etkilidir.


9- Sedef hastalığı : Sprey, konsantre ve propolisi bu sırayla kullanarak büyük ilerleme kaydeden çok sayıda insan var.

10- Pişiklerde : Propolis pişik kremi olarak kullanılabilir.

11- Yüz veya vücuttaki kılcal damarlar : Konsantreyi buzdolabında soğutup uygulamak oldukça etkilidir.

12- El Kremi olarak : Propolis özellikle aşırı kuruluk problemi olan eller için uygundur.

13- Saç dibi egzamaları : Microsilver şampuanla birlikte duş sonrası sac diplerine sprey kullanılmalıdır.Tüm bunlar için faydalanabileceğiniz bir set isterseniz; size ALOE VERA BOX SET'i önerebilirim.

LR'ın en çok satan ve en sevilen ürünü Aloe Vera Box Set'in okuduğunuz üzere pek çok kullanım alanı var.

LR ürünleri tamamen bitkisel kimyasal madde içermeyen sağlık bakanlığı onaylı Alman marka ürünlerdir. Aşağıdaki linkten inceleyebilirsiniz. (anne ve bebeklere yönelik ürünleri mevcuttur) (çocuklu her evde bulunması gereken acil durum seti en dikkat çeken ürünüdür)

Setin içinden Aloe Vera Acil Durum Spreyi, Aloe Vera Konsantre Jel, Aloe Vera Propolis Krem çıkıyor ve bu ürünler pek çok cilt rahatsızlığında kullanılabiliyor.


Ürünler için bana e-mail atabilirsiniz.

Sevgiler.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder